Pelėsio naikinimas

Atsikratykite pelėsio visiems laikams!

Greitas reagavimas

Užsakius atvykstame per 24 valandas

Konfidencialumas

Saugome Jūsų privatumą todėl darbus atliksime diskretiškai

Dirbame kasdien

Atvykstame Jums patogiu laiku

Prieinama kaina

Sutarta kaina yra galutinė, be jokių papildomų išlaidų

Kas yra pelėsis?

Siūlinis pelėsis yra specializuota grybelio rūšis, kuri nuo kitų mikroorganizmų, tokiose kaip augalai, gyvūnai ar bakterijos, išsiskiria savo unikalumu. Pelėsiai yra labai maži grybelio organizmai, kurie moka skaidyti negyvas organines medžiagas, pavyzdžiui, lapus, medieną ir augalus. Kartais šie mikroorganizmai gali prasiskverbti į gyvus augalus, gyvūnus ir netgi namų konstrukcijas.

Pelėsių kolonijos sudarytos iš sporų, kurios yra tokios smulkios, kad jas galima pamatyti tik po mikroskopu, ir hifų, kurie atrodo kaip plaukai. Kai pelėsių kolonijos pradeda sparčiai daugėti ant paviršių, jos dažniausiai pasidaro juodos arba žalios spalvos.

Pelėsio spalva gali priklausyti nuo medžiagos šaltinio ir kolonijos amžiaus. Pradinėje pelėsio stadijoje ji gali priminti baltus pūkelius, kurie su laiku tamsėja ir giliau prasiskverbia į medžiagą. Jei pelėsiai auga ant vinilinių tapetų, tai gali sukelti spalvingų raudonų arba purpurinių dėmių atsiradimą. Pelėsis dažnai pradeda augti patalpose, kai jo sporos nusėda ant drėgnų paviršių ir nėra pakankamai ventiliacijos, kuri reguliariai pakeistų patalpos orą. Pelėsių rūšių yra įvairių, bet daugumai iš jų būdingas drėgnumas.

Kada susidaro pelėsis?

Pelėsis susidaro, kai yra tinkamos sąlygos jo vystymuisi. Pagrindinės sąlygos, kurios sukelia pelėsio formavimąsi, yra drėgmė, tinkama temperatūra ir organinė medžiaga. Štai keletas aplinkybių, kurios prisideda prie pelėsio susidarymo:

Drėgnas aplinkos kondicijos: Pelėsis mėgsta drėgnas sąlygas. Todėl dažniausiai jis susidaro vietose, kur yra padidėjusi drėgmė, pavyzdžiui, dėl nuotėkio, kondensato ar nutekėjimo problemų.

Tinkama temperatūra: Dauguma pelėsių gerai auga esant temperatūroms nuo 20°C iki 30°C. Šios temperatūros ribos dažnai yra palankios pelėsio vystymuisi.

Organinė medžiaga: Pelėsis maitinasi organinėmis medžiagomis, tokiomis kaip mediena, tekstilė, tapetai, maisto likučiai ir kt. Todėl, jei tokios medžiagos yra patalpose, kurioje yra drėgmės ir tinkamos temperatūros sąlygos, tai sudaro palankias sąlygas pelėsiui formuotis.

Prastas vėdinimas: Nepakankama oro cirkuliacija ir vėdinimas gali prisidėti prie pelėsių susidarymo. Oras, kuris negali tinkamai cirkuliuoti, gali sukurti palankią aplinką pelėsių augimui.

Ilgas laikymas: Jei erdvėje ar daiktuose yra ilgai išliekanti drėgmė arba pelėsiai jau buvo ten anksčiau, tai taip pat gali sukurti sąlygas pelėsiams vystytis.

    {

    Klientų atsiliepimai

    Tomas

    Ačiū už nuostabų darbą! Tai buvo vienintelis išsigelbėjimas nuo kenkėjų, o mūsų namai dabar yra ramūs ir švarūs.

    Jurgita

    Dėkoju už profesionaliai ir greitai atliktus darbus. Ofise buvo užsiveisusios žiurkės, dabar jų nebėra ir nebus

    Gabrielius

    Ačiū už nuostabų servisą! Kenkėjų problema buvo išspręsta greitai ir profesionaliai. Jūsų kompetencija ir atsidavimas mums tikrai paliko gerą įspūdį

    Marius

    Greitai ir kokybiškai. Ačiū už rūpestį ir išnaikintus tarakonus

    Mindaugas

    Niekada neteko pagalvoti kad prireiks tokių paslaugų, bet tai buvo tikras išsigelbėjimas. Labai malonus ir profesionalus personalas